FTTH

FTTH

FTTX-PT-B8 Multifunkčná 8-jadrová rozdeľovacia skriňa optických vlákien FTTx

FTTX-PT-B8 Multifunkčná 8-jadrová rozdeľovacia skriňa optických vlákien FTTx

Čítaj viac
144-jadrový optický distribučný rám (ODF) na montáž do stojana 4U

ODF-F-144 144-jadrový optický distribučný rám ODF pre montáž do stojana

Čítaj viac
144 portový prepojovací panel SM z optických vlákien so zásuvkovými doskami SC/APC

ODF-D 144 portov SM prepojovací panel z optických vlákien

Čítaj viac
FTTH Fibre Optic Patch Panel 24 portov dostupných pre SC/ST/FC/LC adaptéry

ODF-B-24C prepojovací panel z optických vlákien 24 portov

Čítaj viac
PT-0002 FTTH optický spoj / uzáver rozdeľovača

PT-0002 FTTH puzdro na spojenie optických vlákien

Čítaj viac
FTTX-PT-M16 FTTH 16-jadrový optický prístupový terminál

FTTX-PT-M16 FTTH 16-jadrový optický prístupový terminál

Čítaj viac
FTTX-PT-M8 Vodotesný 8-jadrový optický koncový box

FTTX-PT-M8 Optická koncovka FTTX s 8 jadrami

Čítaj viac
FTTX-PT-16X PC+ABS 16 portov FTTH prístupový terminál z optických vlákien

FTTX-PT-16X FTTH prístupový terminál z optických vlákien

Čítaj viac
Produkt

odporučiť

1U Chassis Factory FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 porty

1U Chassis Factory FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 porty

Čítaj viac
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON porty EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON porty EPON OLT

Čítaj viac
FTTH 2*10GE SFP+ Uplink OLT GPON 8 portov pre trojité prehrávanie

FTTH 2*10GE SFP+ Uplink OLT GPON 8 portov pre trojité prehrávanie

Čítaj viac
2 * 100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 portov

2 * 100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 portov

Čítaj viac
Duálny režim XPON ONU 1GE Port

Duálny režim XPON ONU 1GE Port

Čítaj viac
Duálny režim XPON ONU 1GE Port

Duálny režim XPON ONU 1GE Port

Čítaj viac
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON porty EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON porty EPON OLT

Čítaj viac
FTTH optický terminál Mini GPON OLT 4 porty PON

FTTH optický terminál Mini GPON OLT 4 porty PON

Čítaj viac
Vysokovýkonné 16* PON porty GPON OLT so 4*10GE (SFP+)

Vysokovýkonné 16* PON porty GPON OLT so 4*10GE (SFP+)

Čítaj viac
Vonkajšie GPON OLT 8 portov s WDM a EDFA

Vonkajšie GPON OLT 8 portov s WDM a EDFA

Čítaj viac