podpora-banner

Použite príručku

RÝCHLOSŤ |Test rýchlosti smerovača SOFTEL SWR-3GE15W6 AX1500 WIFI 6 |Testovanie v reálnom prostredí na mieste

Konfigurácia ZTE OLT |Vzdialená konfigurácia OMCI WAN-IP (DHCP, STATIC IP, PPPOE), CATV, SSID

Konfigurácia XPON ONU |Ako pridať a nakonfigurovať 1GE XPON ONU v HUAWEI OLT MA5608T

Konfigurácia XPON ONU |Ako nakonfigurovať 1GE+CATV ONU cez HUAWEI OLT

Konfigurácia smerovača XPON ONU |Ako nakonfigurovať XPON ONU WAN cez OMCI

Konfigurácia ONT |Ako používať OMCl na konfiguráciu ONT WAN cez SOFTEL GPON OLT

Ako povoliť a zakázať CATV pomocou IPOP V4.1 prostredníctvom HUAWEI MA5608T OLT

Umožňuje prevádzkovať a udržiavať EDFA s istotou |Žiadne obavy z výpadku siete

Ako znížiť optický výstupný výkon EDFA |Max 4dBm zníženie, krokovanie 0,1dBm

16-cestná optická koncovka |Predinštalované 1*16 PLC rozbočovače

Ako vymeniť držiaky vlákien (svorky) Fusion Splicer?

Otestujte výstupný optický výkon vysokovýkonného multiportového EYDFA

Ako vymeniť konektory SC/LC na viacportovom vysokovýkonnom WDM EDFA

Problémy s pumpou/laserom EDFA |Ako vymeniť čerpadlovú skriňu EDFA?

Ako vymeniť poškodené alebo spálené konektory (adaptéry) EDFA

Ako nakonfigurovať Softel ONU ONT kompatibilný s HUAWEI OLT

Predurčená personalizovaná konfigurácia Softel XPON ONU

ZTE OLT REMOTE WAN IP PRE SOFTEL ONU

Prispôsobené XPON ONU Predvolená konfigurácia anglických titulkov

Pokyny na konfiguráciu ONU |SOFTEL 1GE+1FE+CATV+WIFI XPON ONU

ZTE OLT REMOTE WAN IP PRE SOFTEL ONU

Ako pridať prispôsobené logo do operačného rozhrania ONU WEB

Los usuarios pueden agregar su propio logotipo en la interfaz web de administración.

Ako vymeniť poškodené alebo spálené konektory (adaptéry) EDFA

Rýchlosť WiFi je pomalšia?|Diaľkové prepínanie WiFi kanálov pomocou ONU WEB, aby ste to urobili!

Problémy s pumpou/laserom EDFA |Ako vymeniť čerpadlovú skriňu EDFA?

Ako rýchlo a bezpečne vymeniť konektory SC/APC, SC/UPC na prednom paneli EDFA?

Ako vymeniť elektródovú základňu stroja na zváranie vlákien?

Chyba motora spojky Fiber Fusion?|Ako upraviť základňu motora, aby sa to vyriešilo?

Jednoduchá obsluha |Séria Softel FTTH XPON ONU dokonale kompatibilná s Huawei OLT