OPTICKÝ VYSIELAČ

OPTICKÝ VYSIELAČ

1550nm externý modulačný optický vysielač s 2 výstupmi

1550nm externý modulačný optický vysielač s 2 výstupmi

Čítaj viac
1550nm vnútorný modulačný optický vysielač s AGC/MGC

1550nm vnútorný modulačný optický vysielač 10dBm

Čítaj viac
1550nm CATV + SAT-IF interný modulačný optický optický vysielač

1550nm CATV + SAT-IF interný modulačný optický optický vysielač

Čítaj viac
1310nm vnútorný modulačný optický vysielač 36mW

ST1310-XX 1310nm vnútorný modulačný optický vysielač 36mW

Čítaj viac
1550nm CATV Mini Type Fibre Optical Transmitter 10mW

1550nm mini vláknový optický vysielač 10mW

Čítaj viac
1310nm 10mW CATV mini optický vysielač pre malé siete

1310nm 10mW CATV mini optický vysielač s optickými vláknami 10mW

Čítaj viac
1310nm vonkajší optický vysielač CATV reléovej stanice

OR-1310-XX Vonkajší CATV 1310nm optický vysielač

Čítaj viac
1550nm SAT-IF + TERR Multi CWDM optický vysielač

1550nm SAT-IF + Terr.CWDM optický vysielač

Čítaj viac
Produkt

odporučiť

1U Chassis Factory FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 porty

1U Chassis Factory FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 porty

Čítaj viac
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON porty EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON porty EPON OLT

Čítaj viac
FTTH 2*10GE SFP+ Uplink OLT GPON 8 portov pre trojité prehrávanie

FTTH 2*10GE SFP+ Uplink OLT GPON 8 portov pre trojité prehrávanie

Čítaj viac
2 * 100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 portov

2 * 100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 portov

Čítaj viac
Duálny režim XPON ONU 1GE Port

Duálny režim XPON ONU 1GE Port

Čítaj viac
Duálny režim XPON ONU 1GE Port

Duálny režim XPON ONU 1GE Port

Čítaj viac
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON porty EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON porty EPON OLT

Čítaj viac
FTTH optický terminál Mini GPON OLT 4 porty PON

FTTH optický terminál Mini GPON OLT 4 porty PON

Čítaj viac
Vysokovýkonné 16* PON porty GPON OLT so 4*10GE (SFP+)

Vysokovýkonné 16* PON porty GPON OLT so 4*10GE (SFP+)

Čítaj viac
Vonkajšie GPON OLT 8 portov s WDM a EDFA

Vonkajšie GPON OLT 8 portov s WDM a EDFA

Čítaj viac