Používateľská príručka

Návod na použitie a pokyny

Potrebujete pomoc?Nezabudnite si stiahnuť používateľské príručky, kde nájdete odpovede na svoje otázky!

 

1550nm externý modulačný optický vysielač

User Manual_1550nm Externý modulačný optický vysielač.PDF

 

1550nm vnútorný modulačný optický vysielač z optických vlákien

Návod na použitie_1550nm Vnútorný modulačný optický vysielač.PDF

 

1550nm viacportový vysokovýkonný EYDFA

Návod na použitie_1550nm Viacportový High Power EYDFA.PDF

 

 

 

 

Používateľská príručka SOFTEL GPON OLT CLI_V2.0

Používateľská príručka_SOFTEL GPON OLT 4,8,16 Ports.PDF

 

 

 

 

Návod na obsluhu SOFTEL XGS-PON OLT CLI_V1.1

Používateľská príručka_SOFTEL XGS-PON OLT 8 portov.PDF

 

 

 

 

 

Ste pripravení začať?Kontaktujte nás ešte dnes pre bezplatnú cenovú ponuku!

Môžete nás kontaktovať priamo alebo zanechať správy nášmu servisnému tímu.