SFT6400A 4*GE vstupy PAL B/G NTSC 64 v 1 IP na analógový modulátor
Číslo modelu:  SFT6400A
Značka:Softel
Minimálne objednenie:1
gou  Podpora dešifrovania BISS
gou  Podpora vkladania OSD (loga a popisu)
Detaily produktu
Technické parametre
Kľúčové vlastnosti
Softvér na správu
Stiahnuť
01
Popis produktu
1. ÚVOD
2. VLASTNOSTI
-2U šasi, vysoká hustota pre úsporu nákladov na dopravu
- Podpora vkladania OSD (loga a popisu) pre každý kanál, jednoduchá obsluha
-Podpora titulkov/teletextu
-Podpora BISS de-scramblovania (vo vývoji)
-Podpora úpravy informácií o programe, výber viacerých zvukových súborov
-4 GE porty (max. 64 IP vstupov cez MPTS/SPTS), max. 840 Mb/s pre každý GE vstup
-64 nesusedných alebo susediacich nosičov, každých 32 nosičov v rámci 400 MHz
-Podpora webovej správy siete
SFT6400A 4*GE vstupy 64 v 1 IP na analógový modulátor
Vstup Rozhranie/rýchlosť 4 GE porty (max. 64 IP vstupov)Max. 840 Mbps pre každý vstup GE
Prúd UDP, UDP / RTP, 1-7 paketov (SPTS/MPTS)
Transportný protokol UDP/RTP, unicast a multicast, IGMP V2/V3
Dĺžka paketu 188 / 204 bajtov
Zvuk MPEG-1/2 vrstva 1/2, (HE-)AAC, AC3
Dáta Titulky, teletext, titulky, DVB titulky
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Pomer strán 4:3
ModuláciaParametre Počet kanálov Výstup až 64 nesusedných alebo susediacich nosičov
Konektory 75Ω, F-konektor
Frekvenčný rozsah 43,25 – 951,252 MHz
Výstupná šírka pásma 400 MHz (každá 32 nosičov)
Výstupná úroveň -5 ~ 2 dBm (102 ~ 112 dBμV)
Strata návratnosti ≥ 14 dB
Rozptyl rušivej frekvencie. ≥ 60 dB
Presnosť zvyškového nosiča 1%
Televízny štandard PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Pomer videosignálu k šumu ≥ 60 dB
Sieťové rozhranie Manažment 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Dáta 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Iní Výstupné rozlíšenie obrazu 480i/576i
OSD Logo: JPG, BMP, PNG
Popis: podpora viacerých jazykov, prispôsobenie smeru a rýchlosti rolovania
Nastavenie hlasitosti výstupu 0 – 100 %
Všeobecné Prepustenie 483 mm × 330 mm × 88 mm (Š x D x V)
Teplota 0~45℃ (prevádzka), -20~80℃ (skladovanie)
Napájací zdroj AC 100 V ± 10 %, 50/60 Hzalebo striedavé napätie 220 V ± 10 %, 50/60 Hz