| Položka | SWR-1200L2 11AC Dvojpásmový bezdrôtový router 1200M WiFi router | ||
| Čipová sada | MT7628DAN+MT7613BEN | Bezdrôtové štandardy | IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz |
| Pamäť/Úložisko | 64 MB/8 MB | IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz | |
| Rozhranie LAN porty | 2× 10/100 Mb/s | Rýchlosť bezdrôtového pripojenia | 300 Mb/s (2,4 GHz) |
| Rozhranie WAN portu | 1×10/100 Mb/s | 867 Mb/s (5 GHz) | |
| Externý zdroj napájania | 12 V jednosmerného prúdu/1,5 A | Frekvencia Wi-Fi | 2,4 – 2,5 GHz; 5,15 – 5,25 GHz |
| Š x H x V | 180 × 130 × 26 mm | Bezdrôtové režimy | Bezdrôtový smerovač; WISP; AP |
| Certifikácia | CE, RoHS | Anténa | 2× 2,4 GHz |
| Tlačidlo | WPS/Reset | 2×5 GHz | |